Vytvorenie profilu

Ak máte záujem o vytvorenie profilu, v ktorom môžete uverejňovať informácie o sebe a svojej činnosti, je potrebné sa prihlásiť a následne na stránke https://lokalnytrh.sk/pouzivatel kliknúť na zelené tlačidlo.

Vytvorenie profilu

V prípade, že sme vám profil už vytvorili, je možné požiadať o jeho správu. Po schválení žiadosti získate prístup k existujúcemu profilu. Pri žiadosti je ideálne použiť používateľský účet, ktorý máte zaregistrovaný na email z vašej domény, alebo na taký, ktorý máte uvedený na vašej webovej stránke alebo Facebooku, aby sme vedeli jednoducho overiť Vašu príslušnosť k danému profilu.

Na portáli je možné vytvoriť si jeden z piatich bezplatných profilov.

Profil výrobcu je určený pre všetkých slovenských výrobcov potravín a nápojov, ktorí niečo reálne vyrábajú a výroba je situovaná na Slovensku. Návod na vytvorenie profilu výrobcu nájdete na tu.

Profil predajcu je určený pre všetkých predajcov, ktorí predávajú výrobky od slovenských výrobcov, ako sú predajné siete menšie predajne, bezobalové obchody, vinotéky a iné.

Profil podniku(HORECA) je určený pre všetky podniky z tohoto sektora, ktoré chcú na našom portáli uverejňovať, od ktorých slovenských výrobcov odoberajú suroviny, ktoré používajú.

Profil združenia je určený pre rôzne spolky, združenia a asociácie, ktoré nejakým spôsobom združujú, alebo zastrešujú výrobcov.

Profil organizátora podujatí je určený pre každého, kto organizuje podujatia, na ktorých je možné zakúpiť, alebo ochutnať slovenské výrobky, ako sú farmárske trhy, rôzne degustácie, festivaly, dni otvorených dverí alebo konferencie.

Vytvorenie profilu

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na info@lokalnytrh.sk.