Predaj

Ak máte záujem cez náš portál dostávať aj objednávky na vaše výrobky, v tomto návode si ukážeme ako na to.

Vytváranie ponúk je možné v sekcii Ponuky. Na to, aby ste ponuku mohli pridať, je však potrebné mať pridaný aspoň jeden výrobok spolu so spotrebiteľským balením, ku ktorému je možné ponuku naviazať.

Predaj

Záznam pridáte kliknutím na tlačidlo "Pridať novú ponuku".

Predaj

Ako prvý krok je potrebné vybrať spotrebiteľské balenie výrobku.

Následne musíte stanoviť cenu, za ktorú sa výrobok bude dať objednať.

V tretej časti je nutné stanoviť dostupné množstvo tovaru, minimálny množstvo na objednávku a krok o koľko sa dá objednané množstvo zvyšovať.

K ponuke viete tiež naviazať množstevné zľavy, čím môžete zákazníkov motivovať objednať si väčšie množstvo.

Predaj

V druhej časti formulára je možné vyplniť informácie ohľadne prebratia objednávky. Momentálne sú na výber 3 možnosti prevzatia a to osobný odber na predajni, rozvoz a doručenie externou službou.

V prípade, že ponúkate možnosť osobného prevzatia na predajni, stačí vybrať z Vami pridaných predajní.

Ak robíte rozvoz tovaru, môžete špecifikovať lokality, kde rozvoz robíte. POZOR je dôležité vyberať špecifické oblasti, ak napríklad vyberiete Nitriansky samosprávny kraj a aj niektoré okresy v ňom, bude sa brať celý Nitriansky samosprávny kraj.

Ako tretia možnosť je doručovacia služba, kde môžete špecifikovať akú doručovaciu službu využívate a koľko približne stojí. Pri schvalovaní objednávky túto cenu ešte budete môcť upraviť podľa množstva tovaru.

V poslednej časti môžete zadefinovať časové trvanie ponuky.

Formulár nezabudnite potvrdiť.

Predaj

Po úspešnom pridaní je možné záznam zviditeľniť.

Predaj

Po zviditeľnení záznamu sa ponuka začne zobrazovať v detaile výrobku pre zvolené spotrebiteľské balenie. Po zviditeľnení výrobku sa ponuky budú zobrazovať aj na stránke Predaj a miesta osobného odberu sa zobrazia aj v mape na tejto stránke.

POZOR, pri predaji cez internet je potrebné dodržiavať pravidlá a zákazníkom poskytnúť dostatočné informácie o výrobkoch, ako je zloženie, alergény, výživové hodnoty či informácie o výrobcovi. Portál poskytuje priestor na uverejnenie týchto informácií, ale za chýbajúce údaje nepreberá žiadnu zodpovednosť a každý inzerent je povinný tieto údaje uverejniť v plnom rozsahu podľa požiadaviek zákona.

Predaj

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na info@lokalnytrh.sk.