Káva Magula - Lokálny trh

KÁVA MAGULA

pražiareň kávy

Naša malá rodinná firma vznikla na základe veľkej lásky ku káve. Prvé bližšie poznanie o káve sa začalo pri otvorení našej - teraz už bývalej - kaviarne . Kávu sme kupovali samozrejme už upraženú a chuť sme už ovplyvniť nedokázali.Preto sme sa rozhodli kávu pražiť sami. Firma vznikla v lete roku ... zobraziť viac Naša malá rodinná firma vznikla na základe veľkej lásky ku káve. Prvé bližšie poznanie o káve sa začalo pri otvorení našej - teraz už bývalej - kaviarne . Kávu sme kupovali samozrejme už upraženú a chuť sme už ovplyvniť nedokázali.Preto sme sa rozhodli kávu pražiť sami. Firma vznikla v lete roku 2012. Našim cieľom je pripraviť takú kávu , ktorá Vás zaujme chuťou a vôňou a ktorú si okamžite obľúbite . Aby sme ale neponúkali kávu ktorá je bežná v obchodoch a kaviarňach, vybrali sme si gurmánske odrodové kávy.Pražená je na profesionálnej plynovej pražičke. Nemáme široké portfólio ale vybrali sme kávy ktoré sa navzájom chuťovo dopĺňajú .Pražíme často a v malých dávkach a balíme do sáčkov s aróma ventilom aby sme zachovali maximálnu čerstvosť kávy . Kávu dodávame do kaviarní a kancelárií . Našu kávu naďalej profilujeme, aby sme dosiahli z každého zrnka maximum. Popri káve predávame aj doplnkový tovar ako mlynčeky , frenchpressy , filtre a pod. Našim súčasným a aj budúcim zákazníkom prajeme veľa príjemných chvíľ pri šálke našej kávy.

Dátum vzniku: 2012

Veľkosť podniku: mikro podnik (0 až 9 zamestnancov)

Pôvod surovín


Costa Rica regionTarazzú , Brazília reg. Mogiana , Mexico reg. Chiapas , Kolumbia reg. Huila alebo Tolima , Etiopia reg. Sidamo , Tanzania reg. Kilimanjaro , Uganda reg. Bugishu , India reg. Malabar , bezkofeínová káva Peru . Všetky kávy sú kupované z európskeho centrálneho skladu v Hamburgu.

Odberatelia surovín


Ďalší odberatelia surovín: Pipe life s.r.o. , Žiwell Piešťany , Piešťanský pivovar , Bar pod Lipou Častkovce , Jutex Bratislava

Páči sa vám čo robíme? Sledujte nás aj na Facebooku.

Informácie pochádzajú priamo od výrobcu.

Tiež chcete mať profil výrobcu na našom portáli? Stačí sa bezplatne zaregistrovať a vytvoriť si ho zadarmo.

Zdieľať na Zdieľať na Zdieľať na