Komunitné včelárstvo BeeSpace - Lokálny trh

KOMUNITNÉ VČELÁRSTVO BEESPACE

Produkcia lokálnych včelích produktov : med, peľ, propolis, plástový peľ, plástový med. Zážitkové prednášky pre škôlky a školy. Predaj krmiva pre včely.

Sme partia mladých včelárov, snažíme sa spoločne budovať komunitu pre produkciu, spracovanie a predaj lokálnych včelích produktov. Budujeme lokálne včelárstvo pre Trenčiansky región v obci Horná Súča, časti Horná Závrská. Revitalizujeme areál bývalej malotriednej základnej školy spolu s budovou, ... zobraziť viac Sme partia mladých včelárov, snažíme sa spoločne budovať komunitu pre produkciu, spracovanie a predaj lokálnych včelích produktov. Budujeme lokálne včelárstvo pre Trenčiansky región v obci Horná Súča, časti Horná Závrská. Revitalizujeme areál bývalej malotriednej základnej školy spolu s budovou, kde budujeme priestory pre obchod, medáreň, sklady, remeselnú dielňu, prednáškovú miestnosť. Poctivé lokálne včelie produkty, rozvoz produktov, plánovaní obchodík, vzdelávanie pre škôlky, školy a začínajúcich včelárov. Predaj krmiva a včelstiev. Lokálna opeľovacia služba.

Dátum vzniku: 2015

Veľkosť podniku: mikro podnik (0 až 9 zamestnancov)

Pôvod surovín


Produkujeme lokálny med z našich včelníc, ktoré sú rozmiestnené v okrese Trenčín. Každé stanovisko má čiastočne odlišné kvetové medy v závislosti od miestnej flóry a klimatických podmienok.

Exkurzie pre škôlky a školy - zážitkové včelárstvo.

Komunitné včelárstvo BeeSpace Horná Súča

BEZOBALiS

Prvý bezobalový obchod s potravinami v Trenčíne. Potraviny, drogéria, kozmerika, knihy, workshopy.

Ďalší predajcovia: Obchodík Skot v Južanke, Trenčín. Bezobalový obchod Trnka v Novej Dubnici. Obchodík Biocorner v Trenčíne na Štúrovom Námestí v Trenčíne.

Páči sa vám čo robíme? Sledujte nás aj na Facebooku.

Informácie pochádzajú priamo od výrobcu.

Tiež chcete mať profil výrobcu na našom portáli? Stačí sa bezplatne zaregistrovať a vytvoriť si ho zadarmo.

Zdieľať na Zdieľať na Zdieľať na