Medotéka - Lokálny trh

MEDOTÉKA

včelárstvo

Ponúkame Vám včelí med a iné včelie produkty z rodinnej včelárskej farmy v košickej Barci. O včelie rodiny sa staráme starostlivo, šetrne a zodpovedne k prírode. Tento rok znášali včielky nektár z lúčnych kvetov, ovocných stromov a kríkov, agátu, gaštanu, lipy, slnečnice, lucerny. Z včelích zá... zobraziť viac Ponúkame Vám včelí med a iné včelie produkty z rodinnej včelárskej farmy v košickej Barci. O včelie rodiny sa staráme starostlivo, šetrne a zodpovedne k prírode. Tento rok znášali včielky nektár z lúčnych kvetov, ovocných stromov a kríkov, agátu, gaštanu, lipy, slnečnice, lucerny. Z včelích zázrakov pripravujeme kvalitné prírodné produkty, plné výživných a liečivých látok - včelí med, peľ, pergu, propolisovú tinktúru, sviečky z včelieho vosku. Z nich dekorujeme originálne darčeky pre rôzne príležitosti, ktoré pohladia chuťové bunky a potešia srdcia.

Dátum vzniku: 2015

Pôvod surovín


Ponúkame včelie produkty - med, propolis, peľ, pergu, včelí vosk tak, ako ich spracovali v úľoch slovenské včielky na slovenských lúkach plných voňavých kvetov, kríkov a stromov.

Ďalší predajcovia: Laskavé dobroty pri OC Galéria v Košiciach Vinotéka na Floriánskej v Košiciach Čajový obchodík Yogi na Dominikánskom námestí v Košiciach

Páči sa vám čo robíme? Sledujte nás aj na Facebooku alebo Instagrame.

Informácie pochádzajú priamo od výrobcu.

Tiež chcete mať profil výrobcu na našom portáli? Stačí sa bezplatne zaregistrovať a vytvoriť si ho zadarmo.

Zdieľať na Zdieľať na Zdieľať na