Medotéka - Lokálny trh

MEDOTÉKA

včelárstvo

Radi by sme Vám ponúkli med a iné včelovinky z rodinnej včelárskej farmy z okolia Košíc. O včelie rodiny sa staráme starostlivo a s láskou, šetrne a zodpovedne k prírode. Včielky nosia počas mája – augusta nektár z lúčnych kvetov, ovocných stromov, agátu, repky, lipy, levandule, slnečnice, luc... zobraziť viac Radi by sme Vám ponúkli med a iné včelovinky z rodinnej včelárskej farmy z okolia Košíc. O včelie rodiny sa staráme starostlivo a s láskou, šetrne a zodpovedne k prírode. Včielky nosia počas mája – augusta nektár z lúčnych kvetov, ovocných stromov, agátu, repky, lipy, levandule, slnečnice, lucerny, zlatobyľa. Z včelích zázrakov pripravujeme pre našich zákazníkov zdraviu prospešné lokálne produkty, ktoré pohladia chuťové bunky a potešia srdcia.

Dátum vzniku: 2015

Pôvod surovín


Ponúkame včelie produkty - med, propolis, peľ, pergu, včelí vosk tak, ako ich spracovali v úľoch slovenské včielky na slovenských lúkach plných voňavých kvetov, kríkov a stromov.

Ďalší predajcovia: Laskavé dobroty pri OC Galéria v Košiciach Vinotéka na Floriánskej v Košiciach Čajový obchodík Yogi na Dominikánskom námestí v Košiciach

Páči sa vám čo robíme? Sledujte nás aj na Facebooku alebo Instagrame.

Informácie pochádzajú priamo od výrobcu.

Tiež chcete mať profil výrobcu na našom portáli? Stačí sa bezplatne zaregistrovať a vytvoriť si ho zadarmo.

Zdieľať na Zdieľať na Zdieľať na